Про захист прав жінок говорили в службі зайнятості.

09 січня 2018 року у Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості проведено семінар для безробітних жінок на тему: «Жінка на ринку праці». Участь у семінарі взяли начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Менського місцевого центру Альона Римар та начальник відділу представництва Роман Драгуна.

Про стан ринку праці, послуги, які надає служба зайнятості, про вакансії, наявні в базі даних центру зайнятості, про новації в обслуговуванні безробітних громадян присутніх ознайомила фахівець філії Зоя Ганнущенко.

Фахівці системи безоплатної правової допомоги розповіли учасникам заходу якими нормами чинного законодавства захищаються інтереси жінок, нагадали про принцип рівності у правах чоловіків та жінок закріплених не лише в Конституції України, а й в інших законодавчих актах: кодексах про шлюб та сім’ю, про працю.

Особливу увагу приділено розгляду Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким передбачається впровадження комплексного підходу до боротьби з домашнім насильством.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: