Про розширення переліку видів громадських робіт в інтересах громади.

Днями у Менській районній державній адміністрації відбулося засідання Ради регіонального розвитку. В обговоренні питань розвитку району брали участь директор Департаменту фінансів Чернігівської облдержадміністрації Валерій Дудко, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Наталія Боюн, сільські, селищний та міський голови, керівники установ та організацій району, а також директор Менської районної філії Чернігівського ОЦЗ Тамара Кот.

Організація громадських робіт є складовою активної політики зайнятості. Такі роботи повинні передбачати ефективні заходи з реагування на невідкладні соціально-орієнтовані потреби територіальних громад і їх мешканців, – наголосила Тамара Кот. Також директор центру зайнятості звернула увагу керівників територіальних громад на необхідності розширення видів громадських робіт, що будуть соціально-орієнтованими та проводитимуться в інтересах громади.

Першочергово це повинні бути роботи щодо надання допомоги сім’ям поранених та загиблих військовослужбовців, послуги по догляду, обслуговуванню, соціально-медичному патронажу осіб з інвалідністю, супроводу осіб з інвалідністю по зору, роботи на об’єктах соціальної сфери та повідомила, що служба зайнятості не стоїть осторонь у питаннях розвитку району. Так, у 2018 році безробітні особи були залучені до робіт тимчасового характеру на об’єктах соціальної сфери, зокрема брали участь у реконструкції міського Будинку культури.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: