Робота в компанії АТБ-Маркет

18 жовтня 2018 року в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця за участю представників ТОВ «АТБ-Маркет».

За словами менеджера з персоналу компанії Анни Харченко, ТОВ «АТБ-Маркет» є національною мережею продуктових магазинів, лідером в Україні у сфері роздрібної торгівлі продуктовими товарами. Основна мета компанії – забезпечити українців якісними продуктами і непродовольчими товарами першої необхідності по низьким цінам. ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» гарантує якість продукції за рахунок використання енергоефективних технологій і етичного ведення роздрібного бізнесу.

«Компанія «АТБ-маркет» була заснована в 1993 році під назвою «Агротехбізнес». Цього ж року в м. Дніпрі відкрився перший гастроном «АТБ», а до кінця року їх вже було шість, – розповіла Анна Харченко. – В 1999 році компанію «Агротехбізнес» було перейменовано на ТОВ «АТБ-Маркет». Станом на 1 червня 2018 року в Україні діє понад 950 магазинів в 246 містах 22 областей. Головні переваги супермаркетів «АТБ»: прийнятна ціна товару, широкий асортимент, гарантована якість, високий сервіс».

Незабаром планується відкриття нового магазину цієї мережі в Мені. Отже, на часі укомплектування штату. Безробітним та шукачам роботи пропонували роботу продавця-консультанта, молодшого приймальника (вантажника), охоронника, помічника продавця (прибиральниці).

Презентацію відвідали 78 шукачів роботи, які не тільки отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання, а й заповнили анкети для подальшого проходження співбесіди з представником роботодавця.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: