Безробітні ознайомились із новими правилами отримання житлової субсидії.

3 жовтня в залі засідань Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних за участю начальника відділу надання субсидій Управління соціального захисту населення Менської РДА Оксани Зінченко.

«У нових правилах призначення субсидій з’явилася вимога щодо необхідності сплати єдиного соціального внеску не менш як за три місяці за період, за який враховуються доходи. Крім цього, враховується певний умовний дохід таких осіб. Нам необхідно чітко зрозуміти, хто у нас отримує субсидію і на яких умовах, тобто, якщо громадянин не має можливості працювати через відсутність робочого місця, і, очевидно, людина хоче, але не може, тут держава повинна надати соціальну підтримку»  – сказала Оксана Зінченко.

Водночас вона зауважила, що у всіх випадках потрібно розбиратися: можливо, цей громадянин чи його сім’я перебуває у складних життєвих обставинах. Вона пояснила, що в обласних центрах і містах обласного значення субсидія в таких випадках може призначатися тільки в тому разі, якщо сім’я перебуває у складних життєвих обставинах або працездатні члени сім’ї сплатили ЄСВ не менш як за два місяці перед місяцем звернення.

У сільській місцевості – інша ситуація, лише комісія має право призначити субсидію за умови, що працездатні члени цієї сім’ї не перебували за кордоном понад 60 днів.

Кабінет міністрів 27 квітня вніс зміни в програму надання субсидій. Відтепер громадяни не отримуватимуть допомоги від держави на оплату комунальних послуг, якщо у власності сім’ї є авто, якому менше 5 років, крім мопеда та авто, наданого органом соцзахисту населення.

Також субсидію не надаватимуть, якщо площа квартири перевищує 120 квадратних, а будинку – 200 квадратних метрів, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

У випадку безробітних осіб субсидія надаватиметься тим, хто офіційно зареєстрований у службі зайнятості. Тим, хто працює без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматом рахуватимуть дохід у три прожиткові мінімуми – 5286 гривень.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: