Ярмарок вакансій відбувся біля Троїцького ринку у Мені.

Одним з дієвих засобів вирішення проблеми мобільного та якісного укомплектування вакансій є проведення виїзних ярмарок вакансій. Такий захід відбувся 22 травня біля Троїцького ринку у Мені.

До уваги відвідувачів було представлено вакансії Філії «Менський сир», ПАТ «Мена ПАК», КП «Менакомунпослуга», Менського зоопарку, де є потреба у працівниках таких професій: начальник відділу технічного контролю, машиніст автоматизованої лінії для виготовлення гофроящиків, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, прибиральник територій, робітник з благоустрою та інші.

Шукачі роботи мали змогу отримати інформацію про діяльність підприємств, наявність вільних робочих місць та вакантних посад, умови праці та рівень заробітної плати .

Також учасники заходу дізналися про можливість опанування нових професій та спеціальностей, які користується попитом на ринку праці, та отримали інформацію про послуги державної служби зайнятості.

Результатом заходу стало укомплектування вакансії «прибиральник територій» на підприємстві «Менакомунпослуга». Крім того, четверо зацікавилися роботою у Менському зоопарку, та двоє у Філії «Менський сир».

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: