Обери професію – обери майбутнє

Профорієнтаційний проект під такою назвою реалізує служба зайнятості з метою надання допомоги школярам у виборі майбутньої професії.

В його рамках проводяться інтерактивні профуроки «Світ професій: погляд у майбутнє» та «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху». Фахівці служби зайнятості наголошують, що популярні серед молоді професії не завжди мають попит та є затребуваними на ринку праці. Отож при виборі професійного майбутнього необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості, здібності та нахили, а також, що не менш важливо – затребуваність професії на сучасному ринку праці.

Для кращого сприйняття інформації про професії зі школярами проводяться ПрофіКвести «Пізнай світ професій» у вигляді тематичної гри та демонструють слайди та відеоролики профорієнтаційного спрямування.

Також проводяться професіографічні екскурсії на підприємства Менщини, де школярі з цікавістю знайомляться з виробництвом та мають змогу самостійно виконати де-які технологічні операції.

Для старшокласників презентували свої навчальні заклади представники професійно-технічних навчальних закладів м. Чернігова. Майбутні абітурієнти мали змогу особисто поспілкуватися із представниками навчальних закладів та отримати кваліфіковані відповіді на запитання.

Крім того, юнакам та дівчатам пропонують відвідати центр зайнятості та пройти тестування на предмет професійної спрямованості, та ознайомитися із сучасними онлайн-технологіями, а саме мобільний онлайн – додаток «Центр профорієнтації», який можна безкоштовно завантажити на смартфоні в системі Android, і який дасть можливість отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатись інформацією про навчальні заклади тощо.

Ці та інші заходи, що пропонує служба зайнятості, допоможуть обрати професію до душі, побудувати вдалу професійну кар’єру, стати професіоналом своєї справи та успішною людиною.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: