Інноваційні методи роботи служби зайнятості

З метою удосконалення форм та методів роботи, що базуються на основі інноваційних розробок, служба зайнятості впроваджує в практичну роботу активні комунікації між учасниками ринку праці на основі сучасних онлайн-технологій та дистанційних форм обслуговування клієнтів, а саме два мобільних онлайн-додатки для системи Android.

 Дистанційний «Центр професійної орієнтації»

Додаток має прикладне значення та дає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатись інформацією про навчальні заклади тощо. Структура додатку побудована таким чином, щоб забезпечити його максимально комфортне використання, і включає у себе не тільки навчальний контент, а й елементи розважальної складової, які покликані зацікавити молодь і привернути якнайбільш їхньої уваги до корисної інноваційної розробки служби зайнятості.

 Дистанційний «Центр розвитку підприємництва»

Додаток дає можливість оперативно отримати корисну інформацію щодо розвитку підприємництва, онлайн-форм навчання, переглянути посилання про джерела краудфандінгу та фандрейзингу тощо. Головна мета цього ресурсу – всебічна інформаційна підтримка осіб, які планують започаткувати власну справу, та діючих підприємців.

Для забезпечення доступності та оперативності зазначені додатки розміщені на Google Play. Будь-який користувач пристрою, який працює на системі Android, може безкоштовно встановити:

– додаток «Центр профорієнтації» за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cz.centerofproforientioncp&rdid=com.cz.centerofproforientioncp

–        додаток «Центр розвитку підприємництва» за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.com.bccbusinessconsulntigcenter

Для цього потрібно зайти на смартфоні в магазин Google Play, в пошуку ввести «центр профорієнтації», або «центр розвитку підприємництва», вибрати необхідну програму (додатки мають логотип Державної служби зайнятості) та натиснути «Установка».

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: