У Києві пройшов Всеукраїнський нетворкінг «ЖІНКА. КАР’ЄРА. БІЗНЕС»

Днями, у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» за підтримки Державної служби зайнятості відбувся Всеукраїнський нетворкінг «ЖІНКА. КАР’ЄРА. БІЗНЕС».

На урочистому відкритті заходу були присутні: в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, заступники голови ДСЗ (ЦА) Юлії Жовтяк та Романа Кригана та директори обласних центрів зайнятості.

«Згідно з даними Всесвітньої федерації асоціацій прямих продажів, жінки починають свій бізнес у 1,5 рази частіше ніж чоловіки, з капіталом, що в 6 разів менше ніж стартовий капітал чоловіків-підприємців. В Україні, за даними держреєстру, частка жінок-керівників, серед усіх активних суб’єктів економічної діяльності, становить 40%. Тому, цей захід організовано для того, щоб показати всім, хто втратив надію, що в Україні можна розвиватися та вести свій бізнес», – зазначив в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

В заході взяли участь успішні жінки-підприємці, які активно співпрацюють зі службою зайнятості. Вони презентували свій бізнес, продукцію, яку випускає їх підприємство, це найкращі приклади жіночого бізнесу з усієї України.

Всеукраїнський нетворкінг відбувся в колаборації з ІІ Міжнародним бізнес-форумом «Бізнес Woman 2018», організатором якого є Журнал «Бізнес WOMAN». Учасниками стали близько 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: