Про виконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів говорили на семінарі у Менському районному центрі зайнятості.

Інвалідність — соціальне явище, уникнути якого не може жодне суспільство. І кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів і можливостей формує соціальну й економічну політику у сфері захисту інвалідів.

Працевлаштування інвалідів, виконання нормативу робочих місць для цієї категорії працівників — актуальна тема наразі для всіх без винятку роботодавців. Про це 19 квітня говорили на семінарі у районному центрі зайнятості.

Про порядок створення робочих місць у межах нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, відповідно до ст. 19 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україна», про сплату адміністративно-господарські санкції за невиконання цієї норми Закону поінформувала присутніх роботодавців директор районного центру зайнятості Тамара Кот.

Фахівець центру зайнятості Юлія Руденко ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, з використанням сучасних форм роботи: можливістю створення електронного кабінета роботодавця, подачі «електронних 3-ПН» звітів, пошук претендентів на роботу через Інтернет-сайт Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua), а також ознайомила з професійно-кваліфікаційним складом шукачів роботи.

Присутні роботодавці взяли активну участь в обговоренні та отримали кваліфіковані відповіді від фахівців центру зайнятості.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: