Про захист прав людини говорили на семінарі у центрі зайнятості

В рамках виконання Угод про співпрацю з районним сектором з питань пробації та місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги 17 квітня у Менському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

Про стан ринку праці, послуги, які надає служба зайнятості, про вакансії, наявні в базі даних центру зайнятості, про новації в обслуговуванні безробітних громадян присутніх ознайомила фахівець районного центру зайнятості Валентина Агієнко.

Участь у семінарі взяла начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевого центру Лариса Омельяненко, яка ознайомила присутніх з порядком звернення за захистом своїх прав до Європейського Суду з прав людини.

Також вона поінформувала присутніх про перелік прав, які можуть бути захищені Європейським Судом. Зокрема, це право на життя; на повагу до гідності; на свободу і особисту недоторканість; на законність обвинувачення і справедливість незалежного і безстороннього суду; підозрюваного, обвинуваченого та підсудного на захист; засудженого на перегляд вироку; на відшкодування шкоди, завданої незаконним засудженням; не бути покараним вдруге за один і той самий злочин; не втручатися у особисте і сімейне життя; на недоторканість житла; на таємницю листування; на свободу мирних зборів тощо.

Крім того Лариса Омельяненко акцентувала увагу присутніх на тому, що громадяни України не мають права звертатися до Європейського Суду із скаргою про порушення права на працю, на відпочинок, на соціальних захист тощо, оскільки Європейським Судом не розглядаються заяви, що стосуються порушення відповідних прав людини не державною, а третіми особами, тобто роботодавцями.

За правовою допомогою можна звертатись до Менського місцевого центру з надання БВПД з 09-00 год.  до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (04644) 3-30-01. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: