Професіографічна екскурсія розширила знання дев’ятикласників про сучасні умови виробництва гофротари.

22 березня 2018 року Менський районний центр зайнятості для учнів 9-В класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т.Г. Шевченка організував та провів професіографічну екскурсію на одне з кращих підприємств району українського виробника гофротари – ПАТ «Мена ПАК». Продукція підприємства широко відома не лише в Україні, а й за її межами, так як за своєю якістю відповідає вимогам українських і європейських стандартів.

Презентацію підприємства провів директор виробництва Володимир Прокопенко. Він ознайомив школярів з історією підприємства, розповів про технологію виробництва гофротари та провів школярам екскурсію, яка виявилась досить цікавою та змістовною. Учні побачили продукцію, що виробляє підприємство, процес виробництва, отримали інформацію про професії, затребувані на даному підприємстві, та почули про вимоги до працівників даної галузі.

Школярі з цікавістю спостерігали за роботою майстрів у виробничих цехах. Професіографічна екскурсія на ПАТ «Мена ПАК» розширила знання дев’ятикласників про сучасні умови виробництва, робітничі професії, актуальні на ринку праці.

Можливо, через декілька років хтось із цих школярів стане членом колективу даного підприємства та буде так же вправно керувати обладнанням у виробничих цехах, як сьогоднішні професіонали.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

 

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: