ЖІНКИ НА РИНКУ ПРАЦІ

У суспільстві вже давно існує стереотип, що безробіття має «жіноче обличчя». Однак аналіз сучасного ринку праці Менського району спростовує це твердження. За даними статистики, співвідношення жінок і чоловіків серед безробітних майже однакове, – говорять у службі зайнятості.

Так, протягом 2017 року серед безробітних, які перебували на обліку в службі зайнятості, частка представниць прекрасної статі становить 48%. Серед працевлаштованих торік за сприяння служби зайнятості жінок – 43%. Найчастіше представниці прекрасної статі за сприяння служби зайнятості знаходять роботу в сфері торгівлі та ремонту, переробній промисловості, сільському господарстві, у сфері державного управління.

З метою формування активної позиції жінок на ринку праці, підвищення обізнаності щодо своїх прав у сфері зайнятості та трудовому законодавстві для них служба зайнятості проводить тренінги, семінари, за участю юристів, а також майстрів народної творчості, презентації професій, ярмарки вакансій.

Також служба зайнятості пропонує жінкам професійне навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, допомогу в започаткуванні власної справи.

Станом на 1 березня 2018 року в Менському районному центрі зайнятості на обліку перебувало 487 безробітних. З них жінок на 14,6% або на 71 особу більше ніж чоловіків.

До речі, згідно з чинним законодавством усі громадяни України мають рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності. Отже, українські жінки в праві самостійно вирішувати, ким їм бути і де працювати.

 

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: