Фахівці центру зайнятості провели корисний діалог з роботодавцями селища Березне

Нещодавно фахівці Менського районного центру зайнятості відвідали підприємства, які працюють на території селища Березне: ТОВ «Березнянський» та ТОВ «Березнянське заводоуправління».

У ході зустрічей Лариса Симан та Юлія Руденко обговорили з роботодавцями ситуацію на ринку праці району, чітко визначилися щодо кола інтересів та кадрових проблем кожного з підприємств.

Фахівці центру зайнятості акцентували увагу на соціальному партнерстві служби зайнятості та роботодавців при вирішенні проблем зайнятості населення. нагадали про послуги служби зайнятості, в тому числі щодо працевлаштування неконкурентоспроможних громадян та компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, ознайомила із змінами в законодавстві та звернули увагу на своєчасності подання інформації про наявність вільних робочих місць.

Крім того, поінформувала про професійне навчання безробітних на їх замовлення, в тому числі щодо можливості підготовки кадрів у сучасних та потужних центрах профтехосвіти ДСЗ.

Поговорили також про легалізацію тіньової зайнятості та про участь безробітних в тимчасових роботах.

Результатом зустрічі стало подання до центру зайнятості інформації про наявність 2 вакансій: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, дояр.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: