Про стан ринку праці району та виконання Програми зайнятості у 2017 році.

Дане питання були винесене на розгляд Колегії, яка відбулася сьогодні у районній державній адміністрації.

         Про стан ринку праці району та виконання Програми зайнятості у 2017 році доповіла директор районного центру зайнятості населення Тамара Кот.   Зокрема, вона відмітила, що у 2017 році на ринку праці району, як і в цілому по Україні, відбулась зміна пріорітетів з необхідності пошуку вільних робочих місць – на збереження трудового потенціалу та задоволення зростаючих потреб економіки в кадрах.

Протягом 2017 року у центрі зайнятості взято на облік 926 осіб, що на 12,4% менше, ніж за попередній рік.

186 роботаців, або 51% з числа діючих в районі, активно інформували центр зайнятості про наявність вільних робочих місць. База даних налічувала 1115 вакансій, що на 14,5% більше, ніж у 2016 році. Третя частина поданих вакансій призначалася для робітників з обслуговування технологічного устаткування: водіїв, машиністів котелень, трактористів, пресувальників сиру, лаборантів хімічного аналізу, тощо. 36% вакансій налічувалось для працівників торгівлі та послуг. 7% пропозицій призначалися для кваліфікованих робітників з інструментом.

За направленням служби зайнятості знайшли роботу 1095 осіб, з них – безробітних – 570. Кожна друга особа в 2017 році отримала роботу до набуття статусу безробітного. До участі у громадських та тимчасових роботах році залучено 188 безробітних. За рахунок служби зайнятості пройшли перепідготовку 166 безробітних.

Районним центром зайнятості запроваджено профорієнтаційних проект для старшокласників «Обери професію – обери майбутнє» та ПрофіКвест «Пізнай світ професій!», які спрямовані на створення передумов для професійної самореалізації молоді, відновлення престижу професій. Також  запроваджено культурно-просвітницький проект «Збережемо традиції предків», в рамках якого для безробітних проводилися майстер-класи та засідання жіночих клубів з питань відродження національного рукоділля як засобу творчої самореалізації та само зайнятості.

«Сьогодні служба зайнятості знаходить своє місце у процесах розвитку держави шляхом реформування, та застосовує нові технології для обслуговування клієнтів. Це профілювання для попередження ризиків довготривалого безробіття та соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту», – наголосила директор центру зайнятості.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: