Служба зайнятості особам з інвалідністю

Для України соціальний захист осіб з інвалідністю є серед державних пріоритетів.

20 лютого 2018 року в Менському РЦЗ відбувся інформаційний семінар для осіб з особливими потребами за участю начальника відділу Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариси Омельяненко.

Фахівець служби зайнятості Ірина Анцигіна поінформувала присутніх про актуальні вакансії на ринку праці, послуги служби зайнятості, ознайомила з додатковими гарантіями щодо працевлаштування, розповіла про можливість пройти професійне навчання, про реабілітаційні центри України, де не тільки здобувають професію, а й отримують різноманітні медичні послуги.

Лариса Омельяненко ознайомила з видами та послугами первинної та вторинної правової допомоги, категоріями громадян яким надається безоплатна вторинна правова допомога. Роз’яснила, вимоги Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», відповідно до якого особам з особливими потребами  гарантуються рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя, враховуючи їх особливості, індивідуальні можливості та інтереси.

 

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: