З початку АТО послуги Служби зайнятості отримували 162 демобілізованих військовослужбовців Менщини

Від самого початку подій, які відбуваються на Сході країни, Менський районний центр зайнятості долучився до роботи, щодо соціального захисту осіб, які демобілізуються з зони АТО. Це категорія, яка потребує особливої уваги та усесторонньої підтримки.

Всього за час проведення АТО до центру зайнятості звернулось 162 демобілізованих військовослужбовців. Станом на 1 грудня 2017 року на обліку в Менському районному центрі зайнятості пребуває 7 безробітних з числа учасників.  

Протягом січня-листопада 2017 року кількість отримувачів послуг Служи зайнятості серед демобілізованих учасників АТО становила 73 особи. Відповідно Служба зайнятості сприяла працевлаштуванню у 2017 році 13 учасників АТО двоє з яких були працевлаштовані після проходження професійного навчання. Також 10 учасників АТО брали участь в громадських та тимчасових роботах.

Слід зазначити, що проблеми, які впливають на працевлаштування та повернення до трудової діяльності даної категорії клієнтів, також існують. Перш за все це низька мотивація до праці та відмова від вакансій з низьким рівнем заробітної плати. Так, середній розмір допомоги по безробіттю таких осіб складає 3423 грн, в той час як середній розмір допомоги серед усіх категорій безробітних Менського районі – 1813 грн.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: