Вибір професії — важливий крок у доросле життя

Такою була тема профорієнтаційного заходу, який відбувся днями у Макошинській ЗОШ І-ІІІ ступенів для школярів, їх батьків та вчителів.

В ході проведення заходу фахівець Менського районного центру зайнятості Зоя Ганнущенко поінформували школярів про стан ринку праці, послуги служби зайнятості і професії, які користуються попитом у роботодавців, з навчальними закладами, де можна освоїти обраний фах. Діти з цікавістю спостерігали за демонстрацією слайдів та відеороликів профорієнтаційного спрямування.

Під час спілкування із педагогами та батьками школярів фахівець розповіла про профорієнтаційні послуги, що пропонує служба зайнятості: «дні відкритих дверей», акції «Випускник», профдіагностичне тестування, професіографічні екскурсії тощо. Всі ці послуги надають старшокласникам необхідну допомогу у професійному самовизначенні, допомагають зорієнтувати молодь на здобуття актуальних та високооплачуваних професій та спеціальностей, на які є і буде попит на ринку праці.

Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. Знайти себе в світі професії – означає гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: