Служба зайнятості підписали угоду про співпрацю з Менським районним сектором з питань пробації

27 листопада директор районного центру зайнятості Тамара Кот взяла участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Соціальна підтримка осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі», в ході якого була підписана Угода про співпрацю з Менським районним сектором з питань пробації.

Начальник Менського районного сектору з питань пробації майор внутрішньої служби Володимир Андрусь розповів, що поняття пробації пов’язане з особами, які вчинили кримінальні правопорушення, але не позбавлені за це волі. До них застосовуються заходи, які мають на меті спокуту провини і відвернення правопорушника від злочинної поведінки.

Він також окреслив завдання пробації, одним із яких є проведення соціально-виховної роботи із засудженими; спрямованим на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Сподіваємося, що співпраця з Менським РС з ПП та іншими соціальними партнерами буде направлена на розвиток співробітництва у сфері соціальної адаптації та соціальної підтримки, в тому числі працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі з метою зменшення рецидивної злочинності та забезпечення безпеки суспільства.

 

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: