Усвідомлений вибір професії – одна з найважливіших передумов розвитку особистості.

Менський районний центр зайнятості продовжує проводити профорієнтаційні заходи для учнівської молоді з метою надання допомоги школярам у правильному виборі майбутньої професії в рамках проекту для учнівської молоді «Обери професію – обери майбутнє».

9 листопада фахівцями служби зайнятості були проведені інтерактивні профуроки на теми: «Світ професій: погляд у майбутнє» та «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху» для учнів 9-А класу Менської районної гімназії.

Спілкуючись з учнями щодо вибору майбутнього фаху Зоя Ганнущенко наголосила, що популярні серед молоді професії не завжди мають попит та є затребуваними на ринку праці.

Прийняти важливе рішення молодій людині не легко, адже необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості, здібності та нахили. Саме тому під час заходу учням було запропоновано відвідати центр зайнятості та пройти тестування на предмет їх професійної спрямованості, за результатами якого можна визначити сферу професійних інтересів, необхідність розвитку певних професійно-важливих якостей та скласти особистісні характеристики. Для кращого сприйняття інформації школярі переглянули слайди та відеоролики профорієнтаційного спрямування.

Сподіваємося, цілеспрямована і планомірна профорієнтаційна робота служби зайнятості відіграє неабияку роль у підготовці учнівської молоді до вибору професії. А усвідомлений вибір професії  – одна з найважливіших передумов розвитку особистості, дасть змогу посісти своє місце в суспільстві та якнайефективніше застосувати свої знання, уміння й навички.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: