Протипожежне тренування

З метою підтримки на сучасному рівні професійної і психофізіологічної готовності працівників, необхідної для здійснення успішних дій з евакуації, запобігання розвитку пожежі, його локалізації і ліквідації, а також навчання порядку і правилам взаємодії персоналу з підрозділами невоєнізованих формувань цивільного захисту 29 вересня 2017 року у Менському районному центрі зайнятості проведено об’єктове тренування по діях у разі виникнення пожежі. Тренування координував начальник районного відділу Управління ДСНС України в Чернігівській області Денис Луговський.

Перед початком практичного тренування Денис Валентинович провів інструктаж з працівниками центру зайнятості про можливі причини виникнення пожежі, первинні засоби пожежогасіння та шляхи евакуації. Під час практичного тренування було подано сигнал про виникнення умовної пожежі, проведено евакуацію фахівців центру зайнятості та відпрацьовані практичні дії по ліквідації умовної пожежі та мінімізації її наслідків.

Підсумовуючи захід, слід відзначити, що такі тренування сприяють злагодженості дій всіх відповідальних служб та працівників, а також усвідомленню керівниками того, що за їх рішеннями та діями стоїть безпека та життя людей.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: