ДЛЯ ВАС, МАЙБУТНІ ПІДПРИЄМЦІ

З 7 серпня в районі стартував місячник підтримки підприємництва.  Районний центр зайнятості бере активну участь у проведенні цього заходу. 

Першу інформацію про те, як стати бізнесменом, можна почерпнути з матеріалів, розміщених в інформаційному куточку центру зайнятості «Для вас, майбутні підприємці». Важливо, що безробітним безкоштовно надаються інформаційно-консультаційні послуги з питань підприємництва.

Служба зайнятості реалізує комплекс цілеспрямованих дієвих заходів із підтримки та розвитку підприємницької ініціативи серед безробітних: демобілізованих учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та інвалідів.

З метою набуття теоретичних знань з основ обліку та оподаткування діяльності малого підприємництва, мікроекономічних питань, маркетингу, менеджменту та практичних вмінь щодо бізнес-планування бажаючим відкрити власну справу рекомендується навчання на курсах з «Основ підприємницької діяльності».

Одним із прикладів успішного ведення підприємницької діяльності є робота Михайла Авраменка, що започаткував власну справу за допомогою служби зайнятості у 2011 році.

Маючи неабиякий досвід роботи по землеустрою Михайло надає послуги населенню по приватизації земельних ділянок, складанню документації з землеустрою та документації з оцінки земель, виконує топографо-геодезичні і картографічні роботи, проводить інвентаризацію земель, встановлює межі земельних ділянок, складає договори оренди землі.

Отож, якщо ви перебуваєте в пошуку роботи, звертайтесь до служби зайнятості, отримайте інформацію щодо можливості започаткування власної справи, може це і буде місцем вашої професійної діяльності на все життя.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: