Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

03 серпня 2017 року в Менському РЦЗ відбувся профінформаційний семінар за участю головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Менського МЦ з надання БВПД Лариси Омельяненко на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Лариса Омельяненко зазначила, що в сучасному світі серед найголовніших порушень прав людини є злочин, який має дуже багато назв – «торгівля людьми», «контрабанда людьми», «біле рабство». Відповідно до статті 149 Кримінального кодексу України злочини, пов’язані з торгівлею людьми, карається позбавленням волі на строк від 3 до 15 років. Високий рівень безробіття, недосконалість у законодавстві та правова необізнаність громадян, економічна ситуація в Україні та низький рівень життя є основними умовами, коли громадяни їдуть за кордон шукати роботу. Саме громадяни України складають значну частину живого «товару». Постраждати від торгівлі людьми можуть жінки, чоловіки та діти, незалежно від віку, освіти та соціального статусу. З метою ефективного упередження торгівлі людьми в Україні діють міжнародні організацій та мережа громадських об’єднань.

Фахівець служби зайнятості Валетина Агієнко поінформувала присутніх про послуги служби зайнятості, про сприяння працевлаштуванню іноземців та осіб без громадянства, наслідки нелегальної трудової міграції, види шахрайства при працевлаштуванні.

По завершенню заходу працівник Менського МЦ з надання БВПД надала рекомендації щодо запобігання торгівлі людьми та поширила друковані матеріали системи безоплатної правової допомоги, наголосивши, що за правовою допомогою необхідно звертатись до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год.  до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (0244) 3-30-01. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: