Служба зайнятості завжди готова допомогти у непростій життєвій ситуації.

Менський районний центр зайнятості постійно співпрацює з Менським районним сектором з питань пробації. Завдячуючи цьому, громадяни, засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, отримують інформацію про послуги служби зайнятості.

Так, 25 липня 2017 р. в центрі зайнятості, за участю інспектора Менського районного сектору з питань пробації лейтенанта внутрішньої служби Ольги Пшеничної та головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Менського МЦ з надання БВПД Лариси Омельяненко проведено профінформаційний семінар із засудженими, Фахівець служби зайнятості Валентина Агієнко поінформувала присутніх про послуги, які надає служба зайнятості населенню. Учасники ознайомилися з актуальними вакансіями, дізналися про працевлаштування на постійну та тимчасову роботу, професійне навчання, участь у громадських роботах, отримання допомоги для організації підприємницької діяльності, психологічну підтримку та професійну орієнтацію.

Лариса Омельяненко пояснила присутнім, що відповідно до ст. 59 Конституції України кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Ознайомила присутніх з основними завданнями центру, видами та послугами вторинної правової допомоги, категоріями громадян яким надається безоплатна вторинна правова допомога.

Учасники заходу цікавилися ситуацією на ринку праці міста, про можливість працевлаштування після профнавчання, про умови та оплату праці на підприємствах.

Навіть байдужі та скептично налаштовані юнаки, поступово зацікавившись, приєднувались до бесіди. По завершенню семінару, зізнавалися запрошені, у них з’явилося розуміння, що є служби, готові та здатні допомогти їм у непростій життєвій ситуації.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: