З пізнавальним інтересом до свого професійного майбутнього

6 липня традиційно фахівці Менського районного центру зайнятості відвідали школярів в оздоровчому таборі «Барвінок», що знаходиться у с.Бігач Менського району де відпочивають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Виїзну акцію розпочала заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Ірина Анцигіна з презентації основних послуг служби зайнятості. Далі відбулась найбільш улюблена дітьми частина заходу – профорієнтаційні конкурси та вікторини.

Учні молодших та середніх класів із задоволенням брали участь у конкурсі малюнків на асфальті «Професія моєї мрії». Учні середніх класів приймали участь у конкурсі малюнків на ватмані «Емблема професії». на яких зобразили емблеми професій таксиста, лікаря, художника, кухаря.     Вихователі та вожаті не стояли осторонь. Вони вболівали за своїх вихованців, допомагали їм, самі приймали участь у іграх.

Переможці та найактивніші учасники конкурсів отримали цінні призи від Менського РЦЗ.

В дружній розмові старшокласники обговорили з профконсультантом Зоєю Ганнущенко плани свого професійного майбутнього та отримали поради щодо розвитку навичок, необхідних для досягнення професійного успіху. Вона наголосила на тому, що майбутню професію слід обирати, враховуючи особисті нахили, здібності, стан здоров’я та обов’язково орієнтуючись на попит даної професії на ринку праці. Фахівець надала рекомендації щодо уникнення помилок та розчарувань у виборі професії. Вихованці дізнались про стан та особливості ринку праці в регіоні, ознайомились із професіями майбутнього та мали змогу переглянути відеоролики із циклу «Світ професій».

Визначений для зустрічі час промайнув весело, цікаво, позитивно як одна мить. Активна і творча глядацька аудиторія вразила фахівців центру зайнятості своїм пізнавальним інтересом до свого професійного майбутнього.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: