Новгород-Сіверське підприємство запрошує на роботу жителів Менщини.

Днями у Менському районному центрі зайнятості шукачам роботи презентували підприємство: ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», що базується у м. Новгород-Сіверський Чернігівської області. Підприємство молочного напрямку і спеціалізується на виробництві масла та сиру. На виробництві працює 280 працівників з міста  Новгород-Сіверський  і ближніх районів.

ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод» знаходиться в екологічно чистому регіоні України. Підприємство почало свою діяльність в 1972 році та спроектовано на основі обладнання Шведського виробника «Альфа Лаваль» з дотриманням національних технологій сироваріння.

Сьогодні підприємство нарощує потужності, удосконалює технології, залучає висококваліфікованих працівників та випускає нові види продукції.

Вся продукція виготовляється лише із свіжого молока та на натуральних заквасках передових виробників. На підприємстві не використовуються жодні рослинні жири, відновлене молоко, замінники молочного білку та ін.

Сирзавод розробив і впровадив систему менеджменту якості та безпечності, що відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO та XАССП (HACCP).

Наразі підприємству на роботу потрібні: механік перевантажувальних машин, слюсар – ремонтник, лаборанти хіміко – бактеріологічного аналізу, сировари, пресувальники сиру, укладальники – пакувальники, вантажники.

Інспектор відділу кадрів Єрьоменко Тетяна Леонідівна розповіла присутнім про умови роботи та вимоги до працівників, рівень заробітної плати та соціальні гарантії.

За більш  детальною інформацією можна звернутися до центру зайнятості або безпосередньо на підприємство за телефонами:(04658)21233, (067)3419831

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: