РОБОТА ЗА КОРДОНОМ: МРІЇ ТА РЕАЛІЇ.

Попри війну і важку економічну ситуацію більшість українців хочуть працювати в Україні. Однак є чимало й тих, хто хоче або змушений працювати за кордоном. З цього приводу днями фахівці Менського районного центру зайнятості провели профінформаційний семінар для безробітних «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» за участю регіонального представника ГО «Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування Людмили Мінєєвої та представника компанії «Іст-Вест» Наталії Карпенко

         Метою заходу стала допомога безробітним громадянам усвідомити переваги та недоліки трудової міграції; ознайомити з небезпекою нелегального працевлаштування за кордоном; спрямувати на активне використання можливостей, які надаються центром зайнятості щодо працевлаштування, професійного навчання, тимчасової зайнятості та започаткування власної справи.

Один із перспективних шляхів, як позбутися безробіття та безгрошів’я — виїзд на заробітки за кордон. Найпопулярніший напрямок — Польща. В цій країні велика потреба в робочій силі, схожа на українську мова й заробітки від 12 до 24 тис. грн. на місяць. Про переваги працевлаштування за посередництва легального, офіційно зареєстрованого в Україні підприємства розповіла представник Першої міжнародної рекрутингової компанії «Іст-Вест» Наталія Карпенко.

Учасники семінару ознайомились з поняттям трудова міграція, трудове рабство. Отримали важливу інформацію про законні шляхи працевлаштування за кордоном.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: