Проект «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах»

wddДержавна служба зайнятості спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська студентська спілка» долучилися до Національного освітнього проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» (далі – Проект).

Проект впроваджується за підтримки українсько-швейцарської програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (ЕGАР), що реалізується Фондом Східна Європа та партнерами за підтримки Швейцарської Конфедерації.

Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян, сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Мета Проекту – сприяння впровадженню Стандартів і засад демократичного суспільства в освіту. Проект надає навчальним закладам необхідні знання та інструменти для активізації роботи в напряму електронної демократії.

Проектом передбачено проходження он-лайн курсів, проведення вебінарів (1 раз на місяць) від експертів та практиків електронної демократії, тренінгів, проведення конкурсу успішних практик (кейсів), нагородження найкращих учасників, організація Фестивалю успішних практик, написання методичних рекомендацій щодо впровадження громадянської освіти та електронної демократії в навчальних закладах.

Участь у Проекті безкоштовна.

Реєстрація для участі – за посиланням: https://goo.gl/w5Z8lo

Детальніше дізнатися про проект можна за посиланням на сайті Міністерства освіти і науки України:

http://mon.gov.ua/usi-novivni/anonsi-podij/2017/04/10/startue-vseukrayinskij-proekt-«gromadyanska-osvita-ta-elektronna-demokratiya-v-navchalnix-zakladax»/

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: