Презентуємо роботодавця – ТОВ «Мена-Авангард»

18 травня 2017 року у Менському районному центрі зайнятості шукачам роботи презентували підприємство: Товариство «Мена-Авангард».

ТОВ “Мена-Авангард” знаходиться в Менському районі Чернігівської області.. На сьогоднішній день земельний банк підприємства становить більше 4 тис. га ріллі. Нещодавно керівником підприємства став молодий господар Сергій Шиш.

Товариство займається вирощуванням сільськогосподарських культур: кукурудзи, пшениці, соняшнику, ріпаку та інших. За рахунок придбання інтенсивних сортів селекції, якісних та ефективних засобів захисту рослин, впровадження нових технологій та використання сучасної техніки підприємство намагається підвищити урожайність та ефективність виробництва.

Вагому частку с.-г. виробництва у товаристві займає тваринництво, основний напрямок якого є племінне молочне скотарство голштинської породи.

На даний момент поголів’я корів в господарстві складає близько 1000 голів, а їхня продуктивність, завдяки частковому впровадженню сучасних технологій становить понад 65 ц молока на рік на корову.

Секретар підприємства Катерина Романець розповіла про умови роботи, рівень заробітної плати та соціальні гарантії. Також вона охарактеризувала вимоги до вакантних посад та надала вичерпні відповіді на питання, що виникали в ході спілкування.

Наразі підприємству на роботу потрібні: юрист, оператор заправних станцій, столяр будівельний та інші.

Сподіваємося, що з приходом до керівництва господарством команди молодих фахівців розвиток підприємства продовжиться, розшириться виробництво як рослинництва так і тваринництва і будуть створені нові робочі місця.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: