Онлайн-курси Prometheus: нові знання – нові можливості.

Менський районний центр зайнятості пропонує Вам ознайомитись з українським громадським проектом масових відкритих онлайн – курсів «Prometheus».

Мета даного проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Список безкоштовних онлайн – курсів, які рекомендовані Державною службою зайнятості України, включає в себе «Підприємництво», «Аналіз даних», «Як знайти роботу своєї мрії», «Основи програмування» тощо. На сьогоднішній день Prometheus пропонує 35 безкоштовних онлайн-курсів для аудиторії 230 тис. слухачів.

З інформацією про повний перелік курсів можна ознайомитись за посиланням – https://prometheus.org.ua. Треба відмітити, що такий формат он-лайн навчання представляє собою комбінацію заздалегідь записаних відео лекцій, інтерактивних завдань і форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання й отримувати відповіді від викладачів – найкращих лекторів і практиків країни. Відтепер можна вивчати програмування на онлайн-курсах Гарварда та КПІ, підприємництво – у викладачів Стенфорда і Києво-Могилянської бізнес школи, нюанси пошуку роботи – у експертів порталу Rabota.ua.
Менський районний центр зайнятості активно співпрацює зі своїми клієнтами в напрямку освоєння освітньої платформи Prometheus. На сьогоднішній день 1 особа з числа безробітних громадян закінчила онлайн-курси та отримала сертифікат за напрямком «Підприємництво». Власниця сертифікату відзначає великі переваги платформи Prometheus, особливо високий кваліфікаційний склад викладачів і при цьому БЕЗКОШТОВНІСТЬ навчання – захмарні ціни не стали на заваді отримання нових знань, зручність навчання – відео лекції, тести та форми доступні цілодобово. Ці та багато інших переваг є вагомим пріоритетом для проходження курсів саме на платформі Prometheus.

Тож, запрошуємо Вас на навчання!

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: