Професіографічна екскурсія для школярів

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Ця народна мудрість знаходить своє підтвердження практично у всіх сферах людського буття.

Цей безвідмовний механізм в людській психіці можна використати і в виховних та інших інформаційних заходах, що й зробили фахівці Менського районного центру зайнятості, організувавши професіографічну екскурсію для учнів 8-Б класу Менської районної гімназії на ПАТ «Мена ПАК». Підприємство спеціалізується на випуску 3-х шарового гофрокартону та упаковки з нього.

Начальник виробництва Володимир Прокопенко детально ознайомив учасників заходу з технологією виробничого процесу, з обладнанням в гофроцеху. Зробив наголос на тому, що ПАТ «МЕНА ПАК» виготовляє як прості короби з 3-х шарового гофрокартону, так і вторинну упаковку зі складною висічкою і флексодруком. На підприємстві складаються упаковки для кондитерських виробів, шпалер, цигарок, алкогольних напоїв, розбірних меблів та іншої продукції.

І, звичайно ж, з гордістю говорив про працівників, відповідальних за кожну ланку цього потужного виробництва – укладальник-пакувальник, токар, вантажник, охоронник, водій навантажувача, водій електро- та автовізка, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, контролер якості, вантажник та інші.

Школярі із захопленням роздивлялися всі процеси виробництва гофротари та задавали цікаві запитання Володимиру Прокопенку.

Є надія, що отримана школярами інформація сприятиме формуванню їх особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможе підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні мають попит на ринку праці.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: