Ярмарок вакансій на Менському автовокзалі

27 березня 2017 року фахівці Менського районного центру зайнятості підготували для жителів та гостей міста – ярмарок вакансій на автовокзалі.

Відвідувачі автовокзалу, які в цей день приїздили або виїздили з району, чи просто прогулювались містом мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості щодо підбору роботи, професійного навчання, організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру. Також фахівці центру зайнятості надали бажаючим інформацію про впровадження нових сервісів (відеорезюме, відеовакансія, електронна черга тощо).

Фахівці районного центру зайнятості поінформували про ситуацію на місцевому ринку праці, актуальні на підприємствах району вакансії. Всім, хто зацікавився пропозиціями роботи, було запропоновано звернутися безпосередньо до роботодавця для проходження співбесіди з керівниками.

Такі заходи центру зайнятості – це кваліфікована допомога людям, які хочуть знайти для себе підходящу роботу, реалізувати себе у професійному плані та стати успішними.

Сподіваємося, що учасники ярмарку залишилися задоволеними від діалогу з працівниками центру зайнятості та почерпнули чимало важливої інформації.

Advertisements
Опубліковано в Наші новини. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: