Ярмарок вакансій – крок до працевлаштування.

Картинки по запросу кондитерська фабрика стріла фотоПрацівники – це гарантія успішної роботи підприємства, це скарб, який потрібно старанно шукати і всіляко оберігати. В даний час найпоширенішими способами пошуку і підбору спеціалістів є пошук через центри зайнятості. Саме тому підбір кращих співробітників може бути вирішальним чинником для ефективної роботи підприємства.

         Так, 21 листопада 2016 року у Менському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на якому Філія «Менський сир» ППКФ «Прометей» та ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» пропонували вакансії.

         Наразі ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» має 20 вільних робочих місць за професіями: укладальник – пакувальник, глазурувальник, цукерник та інші.

         Філія Менський сир» ППКФ «Прометей» має вакансії: сировар з дозрівання сирів, водії автотранспортних засобів та оператор котельні.

         Відвідали захід 15 безробітних громадян.

         Представники роботодавців поінформували учасників про діяльність суб’єктів господарювання та ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями та вимогами до претендентів.
За підсумками заходу 1 особа одразу отримала направлення на працевлаштування до Філії «Менський сир» ППКФ «Прометей», а інші зацікавлені безробітні були запрошені на співбесіду безпосередньо на підприємство.

         З метою підвищення ефективності працевлаштування клієнтів служби зайнятості, оперативного задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах фахівці центру зайнятості запропонували роботодавцям переглянути банк вже існуючих відео-резюме кандидатів на вакансії, а зацікавленим особам запропонували допомогу в записі відео-резюме та розміщенні його в Інтернет-виданнях.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: