Світ професій – очима дітей

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 листопада 2016 року у Менському районному центрі зайнятості відбувся «День відкритих дверей» з проведенням дитячого конкурсу та виставки малюнків «Професія моєї мрії» серед учнів молодшого шкільного віку. В конкурсі прийняли участь 72 учні загальноосвітніх навчальних закладів району, які представили на огляд жюрі 85 малюнків.

Конкурс проводився з метою розвитку творчих здібностей дітей та розширення уяви підростаючого покоління про світ професій, їх актуальність на ринку праці.

Протягом місяця школярі молодших класів втілювали свою майбутню професію у малюнках. Дивлячись на розмаїття професій, представлених на конкурсі, серед яких і лікар, і кухар, і ветеринар, і флорист, і модельер, і будівельник та інші, можна з упевненістю сказати, що діти Менщини чудово орієнтуються у світі професій. Більше того, вони творчо мріють про певну професію.

Фахівці Менського районного центру зайнятості вважають, що в час, коли суспільство розвивається швидкими темпами, впроваджуються нові технології, лише творча особистість спроможна створювати, управляти, пропонувати нові напрямки розвитку, знаходити шляхи виходу зі складних нестандартних ситуацій. Тому слід забезпечувати кожній дитині можливість використання свого творчого потенціалу.

Переможців конкурсу малюнка «Професія моєї мрії» урочисто привітали, нагородили грамотами та пам’ятними подарунками.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: