Презентація діяльності районного центру зайнятості.

Про результати проведеної роботи за 10 місяців поточного року сьогодні на нараді у голови районної державної адміністрації з інформацією виступила директор районного центру зайнятості Тамара Кот.

Вона проаналізувала стан ринку праці району у порівнянні з 2015 роком, презентувала весь перелік послуг, які надає служба зайнятості та центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які створені в 11 областях України.

Директор РЦЗ наголосила, що діяльність служби зайнятості – це продумана державна політика, спрямована на підвищення рівня охоплення населення і роботодавців активними формами і програмами сприяння зайнятості, активізацію власних зусиль клієнтів щодо пошуку роботи, формування соціально відповідального бізнесу, що головна мета служби зайнятості – аби кожен українець мав достойну роботу, а роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами.

Також Тамара Кот акцентувала увагу присутніх на тому, що на сучасному етапі першочергове завдання служби зайнятості – прогнозувати ситуацію в сфері зайнятості та оперативно реагувати на виклики ринку праці. З цією метою розпочато процес модернізації, комплексних перетворень: змінюються підходи до надання послуг, впроваджуються нові сервіси, такі як відеорезюме, відеовакансія, онлайн-співбесіда, комунікація через соціальні мережі тощо, вибудовується ефективна модель взаємодії з соціальними партнерами та громадськістю.

Системні зміни, які розпочалися в службі зайнятості, покликані наблизити її до людей, зміцнити довіру громадськості, долучивши до європейських цінностей.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: