ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ВИРОБНИЦТВІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на відновлення трудового потенціалу, в тому числі і підвищення престижу робітничих професій.

З метою покращення ситуації на ринку праці, підвищення рівня працевлаштування та створення нових робочих місць, за участю фахівця Менського районного центру зайнятості та безробітних мешканців міста, які мають намір працевлаштуватися, було проведено «День відкритих дверей роботодавця» на базі пекарні ФОП Дорошенко В. П..

В ході проведення заходу підприємець Володимир Дорошенко ознайомив присутніх із технологічним процесом випікання хлібо – булочних виробів, етапами виробництва, видами технологій виробництва, асортиментом продукції, який налічує близько 20-ти найменувань, рецептурою, матеріалами, які входять до складу хліба, обладнанням, виробничими потужностями, ринком збуту. Також він поінформував безробітних про вимогами до працівників, умовами праці та особливостями роботи. В найближчій перспективі підприємство потребуватиме пекарів та продавців.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: