Служба зайнятості допомагає в оформленні субсидій

img_0250Житлова субсидія – це безповоротна адресна допомога держави громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива.

Сьогодні Менський районний центр зайнятості відпрацював заходи щодо взаємодії з органами місцевої влади зокрема з Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації з питань організації громадських робіт з інформування населення в частині оформлення житлових субсидій. Адже така співпраця не лише прискорює отримання житлових субсидій населенням, що так вкрай необхідно у економічній ситуації сьогодення, але й допомагає вирішити питання тимчасової зайнятості безробітних громадян.

Роботи з оформлення та оброблення документів щодо отримання житлових субсидій, потребують певних знань, умінь та навичок.

Тому фахівці органів соціального захисту населення залучаються до проведення семінарів для безробітних.

Громадські роботи за цим напрямом районний центр зайнятості організовує вперше. Такі роботи мають суспільно корисну спрямованість та відповідають потребам територіальної громади району,

Наразі з Управлінням соціального захисту Менської РДА укладено договір про організацію таких робіт, до яких залучено 2 безробітних громадян. Фінансування цих робіт відбудеться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: