150 МАЙСТРІВ З УСІЄЇ КРАЇНИ БУДУТЬ ЗМАГАТИСЯ ЗА ЗВАННЯ КРАЩОГО НА ЧЕМПІОНАТІ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ WORLDSKILLS

45c127_e79a118b8809471d88092df34dd97e2b-mv2_d_1966_1795_s_231 жовтня вперше в історії України відбудеться конкурс професійних майстрів на чемпіонаті робітничих професій WorldSkills Ukraine. Конкурс, який на ряду з робітничими кваліфікаціями об’єднує і такі високотехнологічні професії як робототехніка, проходить в усьому світі вже понад 50 років.

Про це повідомив під час прес-конференції в «Укрінформ» в.о. Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

«В центрах зайнятості більше 50% зареєстрованих безробітних мають вищу освіту. Тому ми можемо говорити про те, що навчання у виші не гарантує працевлаштування. В той же час спостерігається значний дефіцит робітничих професій, які на сьогоднішній день добре оплачуються. Тому, як тільки ми почули, що конкурс робітничих професій WorldSkills приходить в Україну, то одразу ж погодились виступити співорганізаторами. Вже в цьому році наші безробітні змагатимуться за звання кращого під час всеукраїнського чемпіонату в Києві», ― зазначив В. Ярошенко.

WorldSkills International (WSI) ― міжнародна некомерційна асоціація, метою якої є підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації по всьому світу, популяризація робітничих професій через проведення міжнародних змагань по всьому світу. Її основна діяльність ― організація і проведення професійних змагань різного рівня для молодих людей у віці 18 – 22 років.

Заснована асоціація ще у 1953 році, і на сьогодні в змаганнях приймають участь професіонали з 72 країн світу.

«WorldSkills Ukraine – це перший конкурс в Україні, який проведуть за правилами руху, до якого приєдналося більш ніж 70 країн світу. Важливість участі України у міжнародному русі WSI полягає в тому, що це підвищить престиж робітничих професій серед молоді та сприятиме інтеграції професійної освіти України у міжнародну систему підготовки кадрів. Переможці конкурсу наступного року представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях, які відбудуться в Абу-Дабі», ― додав голова громадської організації «WorldSkills Ukraine» Сергій Рибак.

В цьому році конкурс проводитиметься з 11 професійних компетенцій: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, ресторанний сервіс, перукарське мистецтво, дизайн одягу, мехатроніка, мобільна робототехніка, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, монтажні роботи санітарно-технічних систем та устаткування. У конкурсі візьмуть участь 150 учасників з 25 регіонів країни.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: