Служба зайнятості допомагає бути на сторожі гармонії та порядку у лісовому господарстві

img_0211111Ліс – справжій, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, а крім того – це чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс – це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок.

Дочірнє підприємство Менарайагролісництво» безпосередньо проводить створення лісових культур на території Менського району. Нещодавно директор районного центру зайнятості Тамара Кот провела робочу зустріч з керівником підприємства Валерієм Науменковим, який  очолює підприємство з листопада 2009 року. Наразі на підприємстві працює 34 працівників, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, і які давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Ці люди, за період поки ліс росте проводять цикл догляду та вирубки лісових насаджень. А вже після настання від 81 до 90 років проводяться рубки догляду для задоволення потреб ринку в лісоматеріалах і звичайно ж з метою посилення водоохоронно – захисних функцій та інших корисних властивостей лісу.

Всі ці роботи потребують людських рук. Наразі саме час висаджувати молоді деревця і підприємство завжди розраховує на допомогу служби зайнятості в укомплектуванні персоналом. Так і цього разу, для посадки лісу  підприємство потребує залучення безробітних громадян на тимчасові роботи, які забезпечить районний центр зайнятості.

А крім того, не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісництва.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: