РИНОК ПРАЦІ МЕНЩИНИ В СІЧНІ-ВЕРЕСНІ 2016 РОКУ

Протягом січня-вересня 2016 року статус безробітного мали 1370 осіб, що на 10,7% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Чисельність безробітних громадян, працевлаштованих за направленням центру зайнятості протягом січня-вересня 2016 року, становила 450 осіб, в тому числі: 11 осіб були працевлаштовані за рахунок виплати одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю, з них 3 учасники АТО, та 162 безробітних, що не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. Протягом січня-вересня 2016 року працевлаштовані на новостворені робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску 7 безробітних.

Протягом січня-вересня 2016 року проходили професійне навчання 162 безробітних, в оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 211 осіб.

З метою сприяння незайнятим громадянам у працевлаштуванні проводилась значна профорієнтаційна робота. Профорієнтаційними послугами охоплено 1358 безробітних громадян, також були проведені профорієнтаційні заходи для учнівської молоді, в яких взяли участь 411 учнів  шкіл району.

Станом на 1 жовтня 2016 року на обліку перебували 440 безробітних громадян, 387 осіб отримували допомогу по безробіттю. Серед них: 196 осіб – жінки, 127 осіб – молодь до 35 років ; 26 осіб – вивільнені працівники; 174 особи – не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

Протягом січня-вересня 2016 року роботодавці зареєстрували у службі зайнятості 759 вакансії. Рівень укомплектування вакансій становив 94,7 %.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: