У Мені презентували роботодавця з Корюківки – ТОВ «ЕТАЛОН – ЛІС»

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У пошуку працівників для виготовлення меблевої продукції до Менського районного центру зайнятості звернулося підприємство ТОВ «ЕТАЛОН – ЛІС», яке розташоване у м. Корюківка.

27 вересня 2016 року Менський районний центр зайнятості надав можливість роботодавцю представити своє підприємство перед шук

ачами роботи, які перебувають на обліку у Менському районному центрі зайнятості. Підприємство здійснює діяльність у сфері деревообробного виробництва з 2004 року. Працюють тут переважно жителі м. Корюківки та Корюківського району. Спеціалізується підприємство на виробництві щита меблевого клеєного соснового по замкнутому циклу – від отримання пиловника, його розпилювання, сушки пиломатеріалу, торцювання, пресування і до виготовлення щита. Наразі підприємство розширює штат, а відповідно і географію та залучає на виробництво працівників з інших районів області. На виробництві працює понад 80 працівників.

Захід відвідали 12 безробітних громадян, які перебувають на обліку у  Менському районному центрі зайнятості, які зацікавилися виробництвом. Начальник відділу кадрів Концева Наталія Вікторівна розповіла про умови роботи та вимоги до працівників, рівень заробітної плати та соціальні гарантії. Наразі підприємству на роботу потрібні верстатники деревообробних верстатів та електрики.

За більше детальною інформацією можна звернутися до центру зайнятості або безпосередньо на підприємство за телефонами:(04657)34201, (0991427801).

 

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: