Навчання з питань пожежної безпеки

17Вміння користуватися вогнем дало людині можливість захистити себе від холоду і темряви, а в подальшому вміло використовувати силу вогню для своїх потреб і розвитку суспільства. Однак вогонь, що вийшов з-під контролю, здатний призвести до знищення матеріальних цінностей, руйнування будівель, створювати загрозу життю та здоров’ю людей.

Щоб запобігти пожежам та з метою отримання персоналом відповідних знань з питань пожежної безпеки та навичок практичного діяння на випадок виникнення пожежі 20 вересня 2016 року у Менському районному центрі зайнятості для фахівців проведено навчання.

Навчання провів провідний інспектор Менського райвідділу ДСНС України лейтенант служби надзвичайних ситуацій Павло Тичина. Він акцентував увагу фахівців на організації профілактичної роботи та превентивних заходах щодо забезпечення пожежної безпеки в установі. Розповів про основні причини виникнення пожежі, про первинні засоби гасіння пожежі (вуглекислотні та порошкові вогнегасники), про правила користування ними, а також розповів, яким чином діяти у разі виникнення пожежі та надати першу допомогу.

Знати, виконувати заходи пожежної безпеки та, у разі необхідності, вміти застосувати методи надання першої допомоги потерпілим – обов’язок кожного працівника центру зайнятості.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: