Професія моєї мрії

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості є профорієнтаційна робота із шкільною молоддю. 2 вересня 2016 року фахівці Менського районного центру зайнятості відвідали Березнянський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр, де провели різноманітні конкурси на тему: «Професія моєї мрії» серед дітей молодшого шкільного віку.

Березнянський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр – навчальний заклад де упродовж року мають змогу навчатися та оздоровлюватись діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти-інваліди, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Педагоги докладають багато зусиль для того, щоб організувати для дітей веселий, пізнавальний та активний відпочинок. Фахівці районного центру зайнятості також долучилися до їх праці.
Захід мав профорієнтаційне спрямування для формування уяви у дітей про світ професій. Адже їх на сьогодні понад 100 тисяч!

У конкурсах взяли участь діти віком від 9 до 13 років. Всі вони добросовісно поставились до завдань, намагаючись якнайточніше відтворити  і передати професію, яку хочуть здобути в майбутньому. На малюнках знайшли своє відображення найрізноманітніші професії: фермер, лісник, водій, ветеринар, лікар, поліцейський, пожежник, співак та багато інших.

Діти з великим задоволенням відгадували загадки про професії, будували «ланцюжок професій», малювали «Емблему професії» і, звичайно, раділи подарункам, які люб’язно подарували фахівці центру зайнятості.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій – стало метою зустрічі директора районного центру зайнятості Тамари Кот та фахівця Зої Ганнущенко з вихованцями Березнянського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру , і ще одним кроком служби зайнятості в допомозі школярам пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: