Вибір професії – друге народження.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У житті кожного з нас є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – вибрати професію. Вибір професії іноді називають другим народженням, і недаремно. Адже, від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить наше здоров’я, радість, щастя.

Вибір професії – надзвичайно важливе рішення для випускників.

Саме тому, фахівці Менського районного центру зайнятості 1 та 2 вересня провели «Урок реального трудового життя» у Семенівській загальноосвітній школі I-II ступенів та Березнянській загальноосвітній школі I-Ш ступенів для учнів 9-х класів.

Директор районного центру зайнятості Тамара Кот розповіла випускникам, що ми приходимо у цей світ, щоб трудитися. Адже життя – це рух, діяльність, а в діяльності проявляється особистість. У школі – основним видом діяльності виступає навчання. І саме від того, якою буде наша діяльність в майбутньому, проявляться наші прагнення стати професіоналом, принести максимальну користь собі і суспільству.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Юлія Руденко познайомила учнів з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», з Правилами вибору професії, з Основними помилками при виборі професії. Порадила при виборі професії послідовно виконувати певні кроки. Розповіла про стан ринку праці, Барометр професій та познайомила школярів з Класифікатором професій.

Діти з великою цікавістю слухали фахівців центру зайнятості. Сподіваємося наша зустріч допоможе школярам знайти себе, ствердитися в улюбленій і потрібній для суспільства справі.

Як сказав великий педагог К.Д.Ушинський: «Якщо ви вдало оберете професію і вкладете в неї душу, то щастя само вас знайде».

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: