Роботу знаходить той – хто її шукає

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 8 серпня 2016 року в районі розпочався місячник підтримки підприємництва. План заходів щодо його проведення затверджено відповідним рішенням голови обласної державної адміністрації. Районний центр зайнятості активно включився в роботу по проведення цих заходів.

Саме 26 серпня 2016 року в Менському районному центрі зайнятості відбувся «День відкритих дверей», присвячений місячнику підтримки підприємництва.

На захід були запрошені безробітні, які мають бажання отримати інформацію з питань відкриття підприємницької діяльності за допомогою служби зайнятості.

Відкрила захід директор центру зайнятості Тамара Кот, яка ознайомила присутніх з основними послугами служби зайнятості, зокрема з послугами та інформацією стосовно відкриття та провадження підприємницької діяльності.

Згодом перед присутніми виступили підприємці, які свого часу скористались можливістю отримати одноразову допомогу та започаткували власний бізнес. Служба зайнятості направила їх на курси з основ підприємництва та надала одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи. Завдяки цій допомозі колишні безробітні відкрили власний бізнес і успішно працюють вже не один рік, співпрацюючи з центром зайнятості уже в якості роботодавців.

Далі Тетяна Карпенко – головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Менської РДА , ознайомила присутніх з обласною програмою розвитку малого та середнього підприємництва по Чернігівській області та акцентувала увагу підприємців на умовах надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва, які здійснюють підприємницьку діяльність.

З початку 2016 року 11 безробітних відкрили власну справу за допомогою районного центру зайнятості, серед них 3 демобілізовані військовослужбовці учасники АТО.

Як переконались присутні під час заходу, стати бізнесменом за допомогою служби зайнятості не складно. Головне – вибрати ідею для свого бізнесу, поставити перед собою мету, скласти бізнес-план, та твердо і наполегливо йти до поставленої мети, вперто долаючи всі труднощі та перешкоди.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: