Відвідування ТОВ «Нептун».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Один із пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості є співпраця з роботодавцями. Адже роботодавці – це і соціальні партнери з питань реалізації політики зайнятості, і клієнти, які потребують сприяння у вирішенні питань щодо підбору кадрів. Крім того, роботодавці є платниками до страхового Фонду на випадок безробіття, тобто частково формують його фінансові ресурси. Більшість ринкоутворюючих підприємств району є постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами державної служби зайнятості, яким ми дуже вдячні за співпрацю. Сьогодні служба зайнятості надає широкий спектр послуг роботодавцям у підборі персоналу. Та все ж головне в нашій співпраці – формування та збереження трудового колективу кожного підприємства, організації, установи.

Цими днями керівник центру зайнятості Тамара Кот відвідала одне з кращих підприємств району ТОВ «Нептун».

Товариство «Нептун» засноване в 1999 році. З 2005 року на підприємстві функціонує система управління якістю ISO 9001-2000. Підприємство оснащене сучасною лінією по розливу мінеральної води загальною потужністю 14000 пляшок на годину. Підприємство добуває воду з власної свердловини глибиною 830 м. Мінеральна вода лікувально-столова, гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва під власною торговельною маркою «Остреченська». Вода має не тільки унікальний смак, але й лікувальні властивості.

З червня місяця 2016 року підприємством керує Рубан Володимир Іванович. Наразі підприємство налічує близько 80 працівників. Це оператори лінії розливу, водії автотранспортних засобів, вантажники.

Працюють на підприємстві як мешканці Мени, так і чимало людей з навколишніх сіл. Підприємство працює стабільно. Умови праці гідні, працівники задоволені, та й заробітна плата на підприємстві пристойна.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: