Розширюємо співпрацю з роботодавцями.

fotoВже понад 25 років служба зайнятості співпрацює з роботодавцями і підтримує будь-які ініціативи, що сприяють працевлаштуванню громадян, забезпечують їх гідними умовами праці та заробітною платнею.

Щорічно роботодавці безкоштовно отримують від служби зайнятості різноманітні послуги, направлені на підвищення зайнятості населення. Це, зокрема послуги щодо укомплектування вакансій, професійної підготовки, надання компенсації єдиного соціального внеску при працевлаштуванні неконкурентоспроможних громадян, в тому числі учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції,  організації громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

З метою інформування роботодавців про нові сучасні технології, які освоює служба зайнятості на сучасному етапі, про можливості та послуги державної служби зайнятості 16 серпня 2016 року відбулася робоча зустріч директора районного центру зайнятості Тамари Кот з керівником Прат «ШРБУ-82» Віктором Штирхуном.

Прат «ШРБУ-82» – це дорожньо – будівельна організація, яка активно співпрацює зі службою зайнятості у сприянні працевлаштуванню безробітних громадян. Сьогодні підприємство забезпечує роботою 80 осіб. З початку 2016 року до центру зайнятості від роботодавця надійшло 11 вакансій, 10 з них укомплектовані за сприяння служби зайнятості. На замовлення підприємства професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшли 2 безробітних. Крім того, 5 осіб за направленням служби зайнятості були залучені до тимчасових робіт.

Наразі йдуть перемовини про укладання договору між центром зайнятості та підприємством про проведення тимчасових робіт, до яких планується залучити 3 безробітних громадян.

Ми і надалі хочемо бути надійними партнерами, бути ефективними як для роботодавців, так і для шукачів роботи.

 

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: