«Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, яка на безоплатній основі надає широкий спектр послуг роботодавцям у підборі персоналу, а шукачам роботи – у пошуку підходящої роботи, а також здійснює виплату матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою роботи.

Особливим питанням державної служби зайнятості є забезпечення умов гідної праці економічно активному населенню України, що є один з основних чинників забезпечення гідного життя і запобігання зростання бідності в Україні.

В умовах реформування державна служба зайнятості намагається розширювати співпрацю з найбільшими та найуспішнішими роботодавцями району, які надають можливість працевлаштування, не скорочують персонал, регулярно виплачують заробітну платню тощо.

З метою інформування роботодавців про можливості та послуги державної служби зайнятості 15 серпня керівництвом центру зайнятості  проведено зустріч з директором санаторію «Остреч» Пашковським Володимиром Орестовичем.

Співпраця з Менським санаторієм «Остреч» триває вже багато років, досягнуті певні результати. Лише за 1 півріччя 2016 року на підприємство були працевлаштовані 50 осіб, 42 з них – за сприяння служби зайнятості. Підприємство налічує 84 працівників. Основними видами діяльності є санаторно-курортне лікування системи кровообігу, органів травлення, органів дихання, нервової системи, органів опору і руху та інші.

У лютому – березні поточного року на базі Менського санаторію “Остреч” безкоштовно проходили курс санаторно-курорного лікування та психологічну реабілітацію учасники антитерористичної операції.

Впевнені, взаєморозуміння, налагоджені взаємовідносини з роботодавцями і надалі допомагатимуть розв’язанню основного завдання служби зайнятості – сприянню працевлаштуванню безробітних.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: