Презентуємо роботодавця – санаторій «Остреч».

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди .

02 травня 2016 Менським районним центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця – санаторій «Остреч». В заході взяли участь 12 безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Фахівець центру зайнятості з надання послуг роботодавцям Лариса Симан поінформувала про стан, основні тенденції та процеси на районному ринку праці в сучасних умовах, розповіла про тісну і тривалу співпрацю з підприємством санаторій «Остреч» шодо працевлаштування безробітних громадян та залучення їх до громадських робіт на дане підприємство. В рамках заходу шукачів роботи поінформовано про специфіку діяльності підприємства, перспективи його розвитку, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників, професії та посади, в яких виникає потреба. На завершення учасники заходу отримали нагоду залишити свої резюме пошукачів роботи, щоб, у разі виникнення потреби в кадрах, у роботодавця була можливість оперативно її задовільнити.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: