В управителі піду, нехай мене навчають…

17 травня 2016 року в Менському РЦЗ відбулася презентація курсів навчання управителів багатоквартирних будинків для безробітних, в якій взяли участь представник Менської міської ради та голови ОСББ.

Управителі – рушій прогресу в ЖКГ, адже саме вони, за законами ринку, повинні шукати шляхи покращення надання послуг та оптимізації витрат, в тому числі для цілей енергозбереження та ресурсоефективності. Адже завдяки цим заходам управитель має можливість запропонувати конкурентну послугу і отримати перевагу над суперниками по ринку. Управителі, котрі не володіють потрібним багажем знань не спроможні на такий якісний розвиток, отже, не приносять користі галузі, а, в кращому випадку, просто утримують наявний рівень послуг.

Навчання майбутніх управителів можливе за направленням служби зайнятості на базі центрів профтехнічної освіти державної служби зайнятості.

Для цілей розвитку навчально-методичної тематики для управителів створено групу фахівців і експертів в галузі юриспруденції, бухгалтерського обліку, розробки тарифів і кошторисів ОСББ, технічного обслуговування будинків, організації роботи самоуправління і професійного управління в будинку, земельних питань, вирішення спорів з постачальниками послуг, а також практикуючих голів Асоціацій ОСББ для проведення навчань.

Підсумовуючи варто наголосити, що , вже в найближчому майбутньому, навчання управителів житловою нерухомістю вийде на державний рівень, стане невід’ємною частиною здобуття професії, а згодом – буде однією із складових ліцензійних чи сертифікаційних вимог, встановлених державою.

Управителі мусять вчитися, бо інакше не зможуть бути управителями.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: