14 квітня директор районного центру зайнятості Тамара Кот взяла участь у загальних зборах Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Рада Менщини».

Збори відбулися у форматі спільного засідання з робочою групою з підготовки перспективного плану формування територій громад Менського району, членом якої є директор центру зайнятості. У рамках цього засідання розглянуто питання «Про реалізацію Перспективного плану формування територій громад Менського району Чернігівської області відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 214 «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад».

Дане питання є актуальним, адже більшість громад на загальних зборах та сходах у своїх населених пунктах обговорювали долю своїх сіл та селищ.

Як висловилась більшість голів територіальних громад, люди не вірять у перспективу такої реформи. Можливі зміни мають надзвичайно радикальний характер і зачіпають кожного жителя району.

Разом з тим, очільники громад розуміють необхідність реалізації реформи місцевого самоврядування.

В.о. голови райдержадміністрації Валерій Щукін у своєму виступі відмітив, що стратегія об’єднання є, а тактичні питання вирішуються по-різному. І ця диспропорція певною мірою впливає на формування територій громад.

Голова районної ради Олександр Мисник, за підтримки членів Асоціації «Ради Менщини», зобов’язався організувати поїздку до Парафіївської об’єднаної громади Ічнянського району для вивчення досвіду.

За результатами розгляду питання робочою групою прийнято рішення щодо внесення пропозицій про зміни до перспективного плану формування територій громад Менського району: створити у районі дві територіальні громади (Менську та Березнянську) замість чотирьох (Менської, Березнянської, Макошинської та Стольненської).

Презентация1Презентация2

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: